15 grudnia 2022

Czwartek, III Tydzień Adwentu
Rok A, I

Dzień Powszedni


Rozważanie "Żyć Ewangelią" (15 XII 2022)

Bóg również dzisiaj posyła proroków, którzy głoszą Jego słowa, wzywając do nawrócenia, zmiany życia, by osiągnąć niebo. Każdy z nas ma szansę się do niego dostać, wszyscy jesteśmy zaproszeni, aby wejść do niebieskiego Jeruzalem. Samo pragnienie nie wystarczy, potrzeba chęci przełożyć na działanie. Warto zadać sobie dziś pytanie: co robię, by dostać się do nieba?

Miłość wiąże się z ofiarą. Tak kocham, jak jestem otwarty na poświęcenie. Nie jest łatwo nauczyć się tracić grzeszne życie. Ono jest szczęściem krótkotrwałym. Prawdziwe szczęście daje nam Bóg. Krzyż jest bramą do nieba. Każdy, kto niesie go z Chrystusem, zyskuje życie.

Panie, otwórz moje serce na Twoją obecność.

"Żyć Ewangelią" (wyd. Pomoc)

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję