Wspieraj Niezbędnik Katolika

Od 2016 r. jako redakcja internetowa Tygodnika Katolickiego „Niedziela” dostarczamy Wam, Drodzy Czytelnicy, treści, które dla każdego katolika są bardzo ważne, dla niektórych – wręcz najważniejsze. Słowo Boże, rozważania, modlitwy, brewiarz oraz treści dotyczące wiary i duchowości – to wszystko w przystępny sposób prezentujemy w Niezbędniku Katolika.

Wciąż się rozwijamy i udoskonalamy formę przekazu. Wszystko po to, abyście, Drodzy Czytelnicy, w zabieganym dziś świecie słowo Boże mogli mieć na wyciągnięcie ręki.

Niejednokrotnie dawaliście nam sygnały, że ma to wielki sens! Sprawiacie, że chce nam się wciąż zastanawiać, co można ulepszyć, poprawić, jeszcze lepiej pokazać.

Mając świadomość, że Niezbędnik Katolika służy i pomaga w codziennej modlitwie, nie prezentujemy tu treści reklamowych, nie komercjalizujemy strony – choć dziś to główna forma finansowania serwisów internetowych.

Dlatego zwracamy się do Was, Drodzy Przyjaciele, o dobrowolne wpłaty i wsparcie finansowe. Zapraszamy do bycia naszymi Patronami. Prosimy również o modlitwę za ludzi mediów, abyśmy zawsze służyli prawdzie i odkrywaniu Chrystusa na nowo.

Msza św. za naszych darczyńców oraz czytelników jest odprawiana w każdą pierwszą sobotę miesiąca przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze o godz. 7.30.

Wpłata elektroniczna

Przelew bankowy

Instytut Niedziela
Numer konta: 60 1020 2313 0000 3102 1070 6010
z dopiskiem: „Darowizna na cele statutowe - Niezbędnik Katolika”

Kalendarz na rok 2024

W NOWYM NUMERZE Niedziela. MAGAZYN

Wniebowzięcie. Długa historia najnowszego dogmatu
Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny jest obchodem głęboko zakorzenionym w liturgii, pobożności i tradycji Kościoła. Tymczasem długa i niełatwa była droga do sformułowania prawdy o Wniebowzięciu jako dogmatu wiary.

Zobacz Zamów e-wydanie

Księgarnia Niedziela

Niech wasza mowa będzie: tak, tak, nie, nie
Czwarta część bestsellerowego wywiadu-rzeki. Ks. profesor Waldemar Chrostowski tym razem za rozmówcę obrał sobie Tomasza Rowińskiego. Po trzech tomach, Bóg, Biblia, Mesjasz, Kościół, Żydzi, Polska oraz Prawda, Chrystus, Judaizm, które okazały się wydawniczymi hitami, ks. Waldemar Chrostowski podsumowuje zmiany w Kościele i świecie, jakie nastąpiły od czasu publikacji pierwszego tomu serii.

Zobacz

Liturgia na Twojej stronie WWW

Masz własną stronę i chcesz umieścić na niej liturgię dnia? Skorzystaj z naszej propozycji. Oferujemy wstawki z tekstami liturgii, które w bardzo prosty sposób dostosujesz do szaty graficznej na swojej witrynie.

Zobacz

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję