9 kwietnia 2022

Sobota, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok C, II

Dzień Powszedni


Jezus umrze, aby zgromadzić rozproszone dzieci Boże

Bardzo wielu wierzy w Jezusa. On nas gromadzi wokół siebie, wokół swojej Ewangelii, ale nadal są tacy, którzy przyjmują postawę faryzeuszów. Oni nie potrafią uwierzyć, oni jedynie kalkulują. A Jezus pragnie byśmy byli przy Nim. On chce nas zgromadzić przy sobie.

Faryzeusze kierowani kalkulacjami ludzkimi chcą zabić Jezusa. Boją się Jego obecności i znaków, które czyni. Boją się, że ludzie uwierzą w Jezusa. Ilu władców dzisiejszego świata boi się tego, że ludzie wierzą w Boga?

POSŁUCHAJ

Ks. Mariusz Frukacz

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję