5 kwietnia 2022

Wtorek, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok C, II

Dzień Powszedni


Gdy wywyższycie Syna Człowieczego, poznacie, że Ja Jestem

„Gdy wywyższycie Syna Człowieczego, wtedy poznacie, że Ja jestem” – w krzyżu Chrystusa najpełniej wypowiada się Boże „Jestem”. Krzyż Chrystusa najpełniej wyraża prawdę, że Bóg jest. „W tym krzyżu objawiło się do końca Boskie “Jestem” nowego i wiecznego Przymierza.” (Jan Paweł II)

Kiedy patrzę na krzyż uświadamiam sobie tę prawdę, że Bóg jest.

W Krzyżu wypowiada się Jezusowe Jestem. Krzyż, wywyższenie. Syna Człowieczego, jest znakiem ocalenia, niesie dar wolności.

Rozważanie można odsłuchać na stronie fm.niedziela.pl

Ks. Mariusz Frukacz

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję