Rozważanie do liturgii z dnia 2026-01-03
DrogaDoJezusa.com (3 I 2025)
DrogaDoJezusa.com
Przeczytaj Ewangelię z dnia 2026-01-03
Komentarz do Ewangelii dla dzieci DrogaDoJezusa.com
Rozważanie do liturgii z dnia 2026-01-03
Przeczytaj Ewangelię z dnia 2026-01-03
Komentarz do Ewangelii dla dzieci DrogaDoJezusa.com
Aby nasz serwis mógł się rozwijać i trwać potrzebujemy regularnego wsparcia finansowego. Nie publikujemy komercyjnych reklam, jedynym źródłem finansowania jest Państwa wsparcie.
Zostań naszym patronem i ofiaruj nam wsparcie finansowe.
Szatan w niebie? Apokatastaza, czyli nadzieja na puste piekło
Jakie są ostateczne rzeczy człowieka? Takie pytanie pamiętamy na pewno z katechizmu. Pamiętamy też pewnie odpowiedź na to pytanie. Ostatecznymi rzeczami człowieka są: śmierć, sąd Boży, niebo albo piekło. Ale czy piekło może być puste?
Światowe cuda świętego Szarbela
Od śmierci wielkiego świętego, która miała miejsce w 1898 r., zanotowano już ponad 45 tysięcy oficjalnie potwierdzonych i zweryfikowanych medycznie cudów; niewytłumaczalnych uzdrowień nieuleczalnych schorzeń a nawet operacji dokonanych w sposób mistyczny.
Masz własną stronę i chcesz umieścić na niej liturgię dnia? Skorzystaj z naszej propozycji. Oferujemy wstawki z tekstami liturgii, które w bardzo prosty sposób dostosujesz do szaty graficznej na swojej witrynie.