22 stycznia 2021

Piątek, II Tydzień zwykły
Rok B, I

Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika albo wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, prezbitera


Jezus wybiera dwunastu Apostołów

Apostoł to ten, który jest wybrany przez Jezusa, by Mu towarzyszył, głosił naukę i walczył ze złym duchem. Każdy z nas jest wezwany do apostolstwa w swoim środowisku, w swojej rodzinie i miejscu pracy. Źródłem wiarygodności naszego apostolstwa jest towarzyszenie Jezusowi. Każdy powołany jest w sercu Jezusa. A życie apostoła ma być na wzór Syna Człowieczego. Apostoł to ten, który uczy nas także przyjaźni z Jezusem. Zaprasza nas do Szkoły Jezusowej, w której jest lekcja miłości i pokory.

Ks. Mariusz Frukacz

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję