Rozważanie do liturgii z dnia 2024-09-21
Damy z Bogiem radę (21 IX 2024)
Ks. Wojciech Węgrzyniak
Przeczytaj Ewangelię z dnia 2024-09-21
Komentarz do Ewangelii wegrzyniak.com
Rozważanie do liturgii z dnia 2024-09-21
Przeczytaj Ewangelię z dnia 2024-09-21
Komentarz do Ewangelii wegrzyniak.com
Zanim zapomnę
Tym razem ks. Wojciech Węgrzyniak prezentuje absolutny crème de la crème, czyli najlepsze z najlepszych swoich tekstów, specjalnie wyselekcjonowane z okazji 25-lecia kapłaństwa. Są to zarówno wybrane maksi- i minirefleksje, kazania, rekolekcje, publicystyka, eseje tłumaczące Biblię, jak i anegdoty, komentarze do współczesności oraz utwory liryczne.
Aby nasz serwis mógł się rozwijać i trwać potrzebujemy regularnego wsparcia finansowego. Nie publikujemy komercyjnych reklam, jedynym źródłem finansowania jest Państwa wsparcie.
Zostań naszym patronem i ofiaruj nam wsparcie finansowe.
Nie zabili Jezusa
Wielki Post kieruje naszą myśl w stronę męki i śmierci Chrystusa oraz poprzedzającego je procesu. Kim byli ludzie, którzy w nim uczestniczyli? Co dziś możemy o nich powiedzieć?
Jakiego księdza chcą ludzie?
Czego oczekujemy od kapłanów: pobożności i wrażliwości czy przedsiębiorczości?
Co naprawdę myślimy o celibacie?
Czy rzeczywiście chcemy księży wysłać na Księżyc?
Książka ks. Krzysztofa Wonsa, napisana lekkim stylem, o tym, jaki powinien być kapłan XXI wieku.
Masz własną stronę i chcesz umieścić na niej liturgię dnia? Skorzystaj z naszej propozycji. Oferujemy wstawki z tekstami liturgii, które w bardzo prosty sposób dostosujesz do szaty graficznej na swojej witrynie.