24 grudnia 2022

Sobota, IV Tydzień Adwentu
Rok A, I

Dzień Powszedni


Nawiedzi nas z wysoka Wschodzące Słońce

„Benedictus”- hymn wdzięczności Zachariasza za dzieła zbawienia. To także hymn określający jasno misję św. Jana Chrzciciela: ma prostować drogi dla Chrystusa, kierować kroki na drogi pokoju za Chrystusem.

„Benedictus” to także apel do dawania świadectwa z mojej strony. Czy moim postępowaniem szykuję ludzkie serca dla Chrystusa? Czy skierowuję ludzi na drogi pokoju?

Ks. Mariusz Frukacz

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję