31 sierpnia 2021

Wtorek, XXII Tydzień zwykły
Rok B, I

Dzień Powszedni


Uzdrowienie opętanego

Różne słowa nas otaczają. Żyjemy w tzw. „logosferze”. Często są to słowa, które potrafią wyrządzić krzywdę. Tak wielu ludzi posługuje się słowami kłamstwa. A człowiek tak bardzo potrzebuje słowa prawdy, dobroci, zrozumienia. Słowo Jezusa ma moc. Jest słowem z władzą. Jezus swoim słowem pokonuje Złego.

Słowo Jezusa potrafi zmienić życie człowieka. Potrafi uzdrowić, także wewnętrznie. Czy ja żyję tym słowem każdego dnia? Czy sięgam po Ewangelię i karmię się słowem Jezusa? To słowo powinno być dla mnie drogowskazem. Dzisiaj jest wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty. Jej wstawiennictwu polećmy to, aby nasze słowa były pełne dobroci i miłości.

Ks. Mariusz Frukacz

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję