28 kwietnia 2022

Czwartek, II Tydzień Wielkanocny
Rok C, II

Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Piotra Chanela, prezbitera i męczennika albo wspomnienie św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, prezbitera


Kto wierzy w Syna, ma życie wieczne

W życiu człowiek dokonuje wyboru czy kierować się w swoim postępowaniu „oczami wiary”, „logiką Bożą” czy myśleć jedynie „po ziemsku”. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo ważna. Bardzo istotne jest przyjęcie świadectwa Syna, „wiara w Syna”, bo to gwarantuje nam życie wieczne. Kierowanie się „logiką Bożą” pomoże nam osiągnąć życie wieczne.

Wierzymy w życie wieczne, ale bardzo często nawet nie zastanawiamy się nad nim. A tymczasem trzeba się zatrzymać na chwilę i pomyśleć o tym, że nasze życie przemija. Aby otrzymać życie wieczne konieczna jest wiara w Syna.

Rozważanie można odsłuchać na stronie fm.niedziela.pl

Ks. Mariusz Frukacz

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję