Biblia Pallottinum - NOWOŚĆ W SERWISIE

Pełny tekst ksiąg Starego i Nowego Testamentu Biblii Tysiąclecia Wydawnictwa Pallottinum.
Zachęcamy do codziennej owocnej lektury Pisma Świętego.
21 lipca, niedziela
XVI Tydzień zwykły
Szesnasta Niedziela zwykła
Rok B, II
Kolor szat: zielony
Liturgia dnia
203. dzień roku
04:39 - 20:45
Imieniny: Daniela, Wawrzyńca
Ważne
Patron dnia
Wydarzyło się...
- • funkcjonariusze SB wyłamali bramę i przeprowadzili rewizję Instytutu Prymasowskiego na Jasnej Górze (1958 r.)
Leon XIV w Afryce (13-23.04.2026 r.)
Pomóż w rozwoju serwisu
Aby nasz serwis mógł się rozwijać i trwać potrzebujemy regularnego wsparcia finansowego. Nie publikujemy komercyjnych reklam, jedynym źródłem finansowania jest Państwa wsparcie.
Zostań naszym patronem i ofiaruj nam wsparcie finansowe.
W NOWYM NUMERZE Niedziela. MAGAZYN
Nie zabili Jezusa
Wielki Post kieruje naszą myśl w stronę męki i śmierci Chrystusa oraz poprzedzającego je procesu. Kim byli ludzie, którzy w nim uczestniczyli? Co dziś możemy o nich powiedzieć?
W NOWYM NUMERZE BLIŻEJ ŻYCIA Z WIARĄ
Na urlop z wiedzą
Szykując się do turystycznego wyjazdu za granicę, np. na majówkę, nie zapomnijmy o przygotowaniu się na ewentualne kłopoty zdrowotne.
Rozważania na 21 lipca
Liturgia Godzin na 21 lipca
Z życia Kościoła
Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy
Za duszpasterstwo chorych: Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei
Błogosławieństwo z Jasnej Góry
Dzisiejszą niedzielą Kościół rozpoczyna tydzień biblijny. Słowo, które wypowiedział Bóg, stało się Ciałem w Maryi. Każde słowo Boże prowadzi nas do Jezusa, a Jezus w Duchu Świętym prowadzi nas do Ojca. Błogo+sławię Cię na spożywanie tego słowa i czytanie go z miłością.