13 lipca, wtorek
XV Tydzień zwykły
Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
Rok B, I
Kolor szat: biały
Liturgia dnia
194. dzień roku
Ważne
Patron dnia
Warto przeczytać
Dzień męża i żony
Dzień Męża i Żony – siedem rad Ulmów dla małżeństw
Codzienna modlitwa - wersja AUDIO
Wydarzyło się...
- • Benedykt XVI przybył z 9-dniową pielgrzymką do Australii (2008 r.)
Pomóż w rozwoju serwisu
Aby nasz serwis mógł się rozwijać i trwać potrzebujemy regularnego wsparcia finansowego. Nie publikujemy komercyjnych reklam, jedynym źródłem finansowania jest Państwa wsparcie.
Zostań naszym patronem i ofiaruj nam wsparcie finansowe.
W NOWYM NUMERZE Niedziela. MAGAZYN
Święci władcy
Wydawałoby się, że nie ma nic dalszego od świętości niż władza. A jednak, w historii Kościoła pośród wielu tysięcy świętych i błogosławionych znalazło się także miejsce dla kilkudziesięciu udzielnych książąt i królów.
W NOWYM NUMERZE NIEDZIELI
Zanim uklękniesz w konfesjonale
Rozliczenie z grzechów czy sakrament uzdrowienia i pojednania? Spotkanie z bezwzględnym Sędzią czy z przebaczającą Miłością? O tym, jaki jest sens spowiedzi i co warto o niej wiedzieć, zanim się do niej przystąpi.
Rozważania na 13 lipca
Liturgia Godzin na 13 lipca
Z życia Kościoła
Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy
Intencja powszechna: Przyjaźń społeczna
Módlmy się, abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, gospodarczych i politycznych byli odważnymi i pełnymi pasji twórcami dialogu i przyjaźni.