Biblia Pallottinum - NOWOŚĆ W SERWISIE

Pełny tekst ksiąg Starego i Nowego Testamentu Biblii Tysiąclecia Wydawnictwa Pallottinum.
Zachęcamy do codziennej owocnej lektury Pisma Świętego.
7 czerwca, piątek
VII Tydzień Wielkanocny
Wspomnienie bł. Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego, męczenników z Peru
Rok C, I
Kolor szat:
Liturgia dnia
158. dzień roku
Ważne
Wstrzymaj sie od jedzenia pokarmów mięsnych
Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
#LudzkieSerceBoga - rozważania czerwcowe
Wydarzyło się...
- • Jan Paweł II odwiedził były obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, Wadowice i Kalwarię Zebrzydowską (1979 r.)
- • rozpoczęło działalność Katolickie Radio Płock (obecnie Katolickie Radio Diecezji Płockiej), pierwsza w kraju rozgłośnia katolicka (1991 r.)
Leon XIV w Afryce (13-23.04.2026 r.)
Pomóż w rozwoju serwisu
Aby nasz serwis mógł się rozwijać i trwać potrzebujemy regularnego wsparcia finansowego. Nie publikujemy komercyjnych reklam, jedynym źródłem finansowania jest Państwa wsparcie.
Zostań naszym patronem i ofiaruj nam wsparcie finansowe.
W NOWYM NUMERZE Niedziela. MAGAZYN
Granica miłosierdzia? Grzech przeciwko Duchowi Świętemu
Kult Miłosierdzia Bożego, który zwłaszcza za sprawą orędzia spisanego przez św. Siostrę Faustynę Kowalską mocno już zakorzenił się w naszej religijności, daje nam przekonanie, że Bóg może odpuścić człowiekowi wszelki grzech, choćby najpoważniejszy. Tymczasem sam Jezus mówi o grzechu, którego Bóg nigdy nie daruje. Czy zatem Jezus sam sobie zaprzecza?
W NOWYM NUMERZE BLIŻEJ ŻYCIA Z WIARĄ
Wszystko ma swój czas
Odszedł wspaniały człowiek, świetny szkoleniowiec. Mąż i ojciec. Człowiek zaufania. Jacek Magiera.
Rozważania na 7 czerwca
Liturgia Godzin na 7 czerwca
Z życia Kościoła
Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy
Intencja powszechna: Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym