7 lutego 2023

Wtorek, V Tydzień zwykły
Rok A, I

Dzień Powszedni


Wydarzyło się...

• ur. Tomasz More , angielski myśliciel, pisarz, polityk, święty (1478 r.)

• W Toruniu zakończył się proces zabójców ks. Jerzego Popiełuszki (1985 r.)

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy

Za parafie:
Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

Błogosławieństwo z Jasnej Góry

Dzisiaj w Kościele obchodzimy liturgiczną uroczystość św. Józefa. Oblubieniec Maryi i opiekun Jezusa. Jest On patronem życia duchowego. Każdego z nas pragnie uczynić oblubienicą Jezusa i świadomym dzieckiem Maryi. Błogo+sławię Cię na taką bliskość.

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję