4 lutego 2023

Sobota, IV Tydzień zwykły
Rok A, I

Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę


Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy

Za parafie:
Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

Błogosławieństwo z Jasnej Góry

Jezus pyta dzisiaj sparaliżowanego człowieka, czy chce wyzdrowieć. Dziwne pytanie wobec chorego. Ale na końcu dzisiejszej Ewangelii Chrystus jakby uzasadniał to pytanie, mówiąc, że są gorsze rzeczy niż paraliż. Błogo+sławię Cię na uzdrawiającą moc spotkań z Jezusem.

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję