15 czerwca, wtorek
Ważne
Patron dnia
Wydarzyło się...
- • Leon X ogłosił bullę Exsurge Domine potępiającą poglądy i działania Marcina Lutra (1520 r.)
- • Izrael i Watykan nawiązały pełne stosunki dyplomatyczne (1994 r.)
Kalendarz adwentowy
Pomóż w rozwoju serwisu
Wasze wsparcie ma moc!
Dzięki Państwa pomocy założony cel osiągnęliśmy w rekordowym czasie — to dowód, że wspólnie potrafimy dokonywać wielkich rzeczy. Z serca DZIĘKUJEMY!
Niech Pan wynagrodzi Państwa dobroć!
Wasze wsparcie to nie tylko dar – to współudział w misji Kościoła. (czytaj więcej →)
Państwa zrozumienie naszych potrzeb ośmiela nas do zbiórki na konieczną wymianę sprzętu komputerowego i kosztownego oprogramowania.
Koszt koniecznej wymiany sprzętu komputerowego i kosztownego oprogramowania: 92 000 zł
Uzbieraliśmy: 65 273 zł
W NOWYM NUMERZE NIEDZIELI
Dziewczyna, która nie bała się ciemności
Miała wszystko: młodość, majątek i przyszłość zaplanowaną przez innych. Zamiast pójść łatwą drogą, wybrała wierność sobie i Bogu.
W NOWYM NUMERZE Niedziela. MAGAZYN
Prywatne objawienia ks. Popiełuszki we Włoszech
W malowniczej, cichej włoskiej miejscowości Fiumicello, gdzie powietrze pachnie morzem i oliwkami, dzieje się coś, co wykracza poza granice zwykłego ludzkiego doświadczenia. Od szesnastu lat Francesca Sgobbi – prosta, schorowana kobieta, żona i matka, przeżywa tam „spotkania” z błogosławionym księdzem Jerzym Popiełuszką.
Rozważania na 15 czerwca
Liturgia Godzin na 15 czerwca
Z życia Kościoła
Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy
Intencja ewangelizacyjna:
Piękno małżeństwa. Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej, aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.