26 kwietnia, piątek
IV Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni
Rok B, II
Kolor szat: biały
Liturgia dnia
117. dzień roku
05:12 - 19:55
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marcelina
Ważne
Patron dnia
Pomóż w rozwoju serwisu
Aby nasz serwis mógł się rozwijać i trwać potrzebujemy regularnego wsparcia finansowego. Nie publikujemy komercyjnych reklam, jedynym źródłem finansowania jest Państwa wsparcie.
Zostań naszym patronem i ofiaruj nam wsparcie finansowe.
W NOWYM NUMERZE BLIŻEJ ŻYCIA Z WIARĄ
Z kuchni najsłynniejszej włoskiej babci
Jej proste dania, przygotowywane z sercem, nagrywane przez wnuków stały się hitem internetu.
W NOWYM NUMERZE NIEDZIELI
Ksiądz z poczuciem humoru
Uznawany za jednego z najbardziej uśmiechniętych księży w Polsce. Ks. prał. Bogusław Kowalski opowiada o tym, co w życiu jest naprawdę ważne.
Rozważania na 26 kwietnia
Liturgia Godzin na 26 kwietnia
Z życia Kościoła
Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy
O docenianie roli kobiet: Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata
Błogosławieństwo z Jasnej Góry
Święty Paweł w synagodze mówi o głoszeniu Dobrej Nowiny, o tym, że Bóg wskrzesił Jezusa z martwych. Ludzie tego świata również i dziś chcieliby zagłuszyć tę prawdę. Błogo+sławię Cię, by nikt i nic nie przesłoniło Ci Boga.