23 stycznia 2023

Poniedziałek, III Tydzień zwykły
Rok A, I

Dzień Powszedni


Wydarzyło się...

• zm. kard. Józef Glemp , prymas Polski (2013 r.)

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy

Za wychowawców:
Módlmy się, aby wychowawcy byli wiarygodnymi świadkami, ucząc braterstwa, a nie rywalizacji, i pomagając w szczególności najbardziej bezbronnym młodym ludziom.

Błogosławieństwo z Jasnej Góry

W sobotę czytaliśmy w Ewangelii, że ludzie uważali Jezusa za obłąkanego. Dzisiaj słyszymy, że uważają Go za opętanego. Jakże mocno swoimi słowami i czynami musiał Jezus wejść w życie tamtych ludzi, skoro tak na Niego reagowali. Błogo+sławię Cię na czułe traktowanie Jezusa.

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję