11 grudnia 2022

Niedziela, III Tydzień Adwentu
Rok A, I

Trzecia Niedziela Adwentu


Nie zapomnij!

Weź udział we Mszy św.

Wydarzyło się...

• abp Michel Sabbah został łacińskim patriarchą Jerozolimy (1987 r.)

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy

Za organizacje wolontariatu:
Módlmy się, aby organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym.

Błogosławieństwo z Jasnej Góry

O św. Janie Chrzcicielu mówi dzisiaj Jezus, że między narodzonymi z niewiast nie powstał większy od niego. Miał on niezwykłą misję względem Jezusa, stąd ta wielkość. I my mamy misję względem Jezusa. Mamy dawać Go innym. Błogo+sławię Cię i na Twoją wielkość.

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję