Biblia Pallottinum - NOWOŚĆ W SERWISIE

Pełny tekst ksiąg Starego i Nowego Testamentu Biblii Tysiąclecia Wydawnictwa Pallottinum.
Zachęcamy do codziennej owocnej lektury Pisma Świętego.
12 maja, sobota
VI Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni albo wspomnienie świętych męczenników Nereusza i Achillesa albo wspomnienie św. Pankracego, męczennika
Rok B, II
Kolor szat: biały albo czerwony
Liturgia dnia
132. dzień roku
Imieniny: Pankracego, Dominika, Joanny
Pomóż w rozwoju serwisu
Aby nasz serwis mógł się rozwijać i trwać potrzebujemy regularnego wsparcia finansowego. Nie publikujemy komercyjnych reklam, jedynym źródłem finansowania jest Państwa wsparcie.
Zostań naszym patronem i ofiaruj nam wsparcie finansowe.
W NOWYM NUMERZE NIEDZIELI
Różaniec w epoce smartfonów
O tym, jak godzić modlitwę różańcową z dynamicznym stylem współczesnego świata, co robić, by ustrzec się przed pustym rytuałem „zdrowasiek”, oraz w jaki sposób dotrzeć do młodzieży – mówi ks. kan. dr Jacek Gancarek, moderator krajowy Stowarzyszenia Żywy Różaniec.
W NOWYM NUMERZE Niedziela. MAGAZYN
Kim tak naprawdę był św. Franciszek
Franciszek z Asyżu to święty, którego współczesność uwielbia, ale zarazem nieustannie „przerabia" na własną modłę. Robi z niego patrona ekologii, buntownika, mistyka, pacyfistę, człowieka łagodnego i „dobrego dla wszystkich”. Tymczasem prawdziwy Franciszek był kimś znacznie większym i trudniejszym w interpretacji.